Kurumsal

Şirketimiz 1982 yılında perakende sektörü olarak kurulmuştur. 

1997 yılında ürün pörtföyünü genişleterek Çankırı, Kastamonu, Yozgat ve Karabük bölgelerinde toptan gıda sektöründe çeşitli distribütörlükler yapmıştır. 2006 yılında yeni bir açılım yaparak Ankara pazarına girme ve 2009 yılında Ankara’daki deposunu Gimat’a taşıma kararı almıştır. 2013 yılında perakende sektörüne Acarmar A.Ş. olarak Çankırı merkez Yimpaş mağazasını bünyemize geçirerek başlamıştır. Arkasından şubeleşmemiz devam etmiştir. Bugüne gelinceye kadar birçok alanda seçkin marka ile distribütörlük olarak devam etmiştir.

Alanımızda devamlı büyümek ve lider konumda olabilmek

Ankara’da bulunan işyerimizin 2019 yılında yeni çağa ayak uydurabilmesi amacıyla Ankara Kazan ilçesi Saray beldesinde 6000 m2 kapalı alan olmak üzere; 6000 paletlik depolama alanı ve 2000 m2’lik soğuk hava bölümü ile 1000 m2’lik idari bölümü oluşan yeni yerimize taşınılmıştır.

Acarlar Mad.Gıda.ve İht.Mad.Tic.San. ve Paz. A.Ş.uzun yıllara dayanan tecrübesi güçlü finansmanıyla yenilikçi bakış açısı,üst düzey ekipman ve teknik alt yapısı,kalifiliyeli personel yapısı ile sektörün lider kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

About Shape
About Shape
About Shape
About Shape
About Shape
About Shape
About Shape
About Shape

ŞİRKET FAALİYETLERİMİZ

 Şirketimiz günümüze geldiğimizde halen memleketimiz olan Çankırı baştan olmak üzere; Kastamonu,Karabük,Bartın,Sinop ve Ankara illerinde 30 yılı aşan süredir,200’e yakın mesai arkadaşları ile 60’ı aşkın araçlarımızla para kazanmak meftunu 2.planda bırakarak,en iyiyi en iyilere ulaştırdığı için ÇAYKUR , DİDİ , BAŞYAZICIOĞLU , AYTAÇ , BİZBİZE , YAYLA BAKLİYAT , DÜZEY , CEBEL , TÜRKOĞLU , TAHSİLDAROĞLU , SELVA , BANETTİ , LOKMAN ,ERİKLİ, PEPSİ , AKYUDUM , nestlepurelife, MARET , BALPARMAK , GEŞAŞ , CP , SEK , SANA , ERİŞ UN vs.gibi ürünlerin distribütörlüğünde gece gündüz demeden hizmetimize samimiyetle devam ediyoruz.

İLKELER

Yetişmiş kadrosuyla uzman argesiyle hep güncel kalmak, sektörün başarılı firmalarıyla rekabet yapmak ve en doğrusu da kendimizle yarışmak.

Şirketimizin idari bölümünde müdür,yönetim ve muhasebe olarak 40’a yakın personelimizle,soğuk ve sıcak satışta 30 plasiyer,sevkiyat ve dağıtım depo sorumlusu olmak üzere 100’e yakın iş arkadaşımızla bu hizmeti kusursuz müşteri memnuniyeti baz alarak distribütörü olduğumuz firmaların ilkeleri doğrultusunda yolumuza devam ediyoruz.

0
Yönetim ve İdari Personel
0
Plasiyer
0
Personel